Szkoła tenisa

Celem szkoły Omega Sport jest nauka gry w tenisa i rozpowszechnianie ducha rywalizacji sportowej na korcie, która wyrabia pewność siebie, odwagę, umiejętność stawiania przed sobą celów i konsekwentnej ich realizacji. Naszą pracą uświadamiamy, że aktywny i zdrowy styl życia nie jest równoznaczny z monotonią i nudą. Tenis jest również idealną alternatywą spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież, a także dorosłych. Tenis jest jednym z nielicznych sportów zapewniających kompleksowy rozwój psychomotoryczny. Pomaga kształtować sprawność człowieka na wielu poziomach.

Omega Sport z myślą o przyszłych adeptach tenisa przygotował ofertę, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta. W propozycji znajdą Państwo rozwijające zajęcia dla dorosłych, atrakcyjne warsztaty dla dzieci, a dla osób szukających alternatywnych form wysiłku szykujemy cardio tenis. Naszą ofertę uzupełnia program skierowany do rodziców, młodzieży oraz zawodników  chcących powtórzyć sukcesy Janowicza i Radwańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 

 

Nasze zajęcia są dostosowane do umiejętności oraz stażu dzieci na korcie. Zajęcia na pełnym korcie prowadzimy na poziomie pomarańczowym, zielonym oraz klasycznym.