Squash

Jeśli zastanawiasz się właśnie nad tym, w jaki sposób efektywnie poprawić swoją kondycję, na pewno uda nam się zaproponować Ci coś ciekawego. Squash to gra, która zyskuje coraz większą popularność – to nie tylko świetna rozrywka, ale także doskonały sposób na wzmocnienie mięśnie i spalenie ponadprogramowych kalorii.

Squash to sport dla każdego!

Squash to znakomity wybór dla wszystkich, którzy lubią dynamiczny sport. To świetna rozrywka dla osoby w każdym wieku. W Omega Sport prowadzimy zajęcia nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. W naszej Szkole Squasha odbywają się zajęcia również dla najmłodszych, czyli dzieci w wieku 4-6 lat. Staramy się dostosować treningi do możliwości trenujących, dlatego zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są osobno w różnych grupach wiekowych.
Serdecznie zapraszamy!

Squash – lekcje indywidualne i grupowe 

Na pierwszy rzut oka gra w squasha nie wydaje się zbyt trudna, jednak jeśli nie przyswoisz podstaw, trening nie będzie efektywny. Wszystkie osoby zainteresowane efektywnym treningiem squasha, także dla początkujących. Możemy zaoferować lekcje indywidualne oraz w grupie. Podczas zajęć Omega Sport możesz liczyć na wskazówki techniczne, w tym także porady dotyczące poprawy ogólnej kondycji.

Squash – promocyjna cena

30 zł/ h cały miesiąc