O nas

Omega Sport jest to miejsce rozrywki i zdrowego stylu życia dla ludzi w każdym wieku. Nowoczesny obiekt stworzony jest z myślą o mieszkańcach Smolca i okolic.
Celem jest stworzenie miejsca przyjaznego dla ludności, który będzie miał wpływ na rozwój mieszkańców, ich zdrowie i jakość życia. Utworzenie takiego miejsca zaszczepi nawyki wśród dzieci i młodzieży, które będą procentować w dorosłym życiu. Kompleks Sportowy Omega Sport powstał tuż obok osiedla Osada Dębowa. Jest to wielofunkcyjny obiekt sportowy składający się z: hali tenisowej z 3 kortami o nawierzchni tenisowej typu hard, siłowni, sali fitness, 2 kortów do squasha, gabinetów masażu i rehabilitacji. (Zobacz wizualizacje)

Na zewnątrz znajdziecie Państwo włoską restauracje "San Lorenzo", trzy korty tenisowe o nawierzchni ceglanej oraz plac zabaw połączony z placem do treningu ogólnorozwojowego. Ponadto istnieje możliwość (przy wcześniejszej rezerwacji) skorzystania z kortów do badmintona oraz stołów do tenisa stołowego. Omega Sport daje możliwość opieki nad dziećmi w specjalnym kąciku malucha, gdzie dziecko znajdzie mnóstwo ciekawych zajęć dla siebie, a rodzic w tym czasie może uczestniczyć w zajęciach sportowych na obiekcie. Przyjazny obiekt wraz z profesjonalną kadrą gwarantuję Państwu zarówno miłe i aktywne spędzenie czasu wolnego jak i profesjonalne prowadzenie kariery zawodniczej w wybranych dyscyplinach sportowych.

Zawodnicy mogą również liczyć na zapewnienie całego zaplecza niezbędnego do prawidłowego prowadzenia kariery jak i opiekę dietetyka, psychologa sportu oraz fizjologa wraz z przeprowadzeniem wszelkich potrzebnych badań do przyśpieszenia postępu sportowego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą odwiedzając zakładkę OFERTA oraz do zapoznania się z naszą KADRĄ