AKTUALNOŚCI:

Podsumowanie sezonu zimowego Omega Sport | 2017-04-03

Tenis

Podsumowanie sezonu zimowego w Omega Sport

Nowo powstały klub sportowy Omega Sport spod wrocławskiego Smolca, zamyka swój pierwszy sezon zimowy z wielkimi sukcesami, stając się jednocześnie liderem na mapie profesjonalnego tenisa Dolnego Śląska.

Zawodnicy klubu, po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym, świetnie się zaprezentowali na imprezach najwyższej rangi w kraju i zagranicą, zdobywając następujące sukcesy: Medale Mistrzostw Polski – Karolina Wiśniewska brązowy medal do lat 18 w singlu; Olivier Mańczuk-Mancewicz – brązowy medal do lat 14 w singlu; Paweł Zawisza – brązowy medal do lat 23 w singlu; Tomasz Bednarek – złoty medal mężczyzn w deblu. Warto wspomnieć również o ćwierćfinalistach Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, m.in. Oskar Michałek i Ewa Podulka. Imponujący jest również międzynarodowy dorobek ITF do lat 18 Karoliny Jaśkiewicz, zawodniczki klubu. Dużymi sukcesami krajowymi może pochwalić się Przemysław Załubski.

A w drużynowych Mistrzostwa Polski (tj. najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych w kraju) kobiet (w składzie: Karolina Wiśniewska, Martyna Majewska – trener Tomasz Mrozowski) i mężczyzn (w składzie: Paweł Zawisza, Oskar Michałek, Tomasz Bednarek – trener Tomasz Mrozowski) zawodnicy ze Smolca wywalczyli 4 miejsce w kraju ( mężczyźni) i 7 miejsce w kraju ( kobiety).

Ciesząc się z tak dużych sukcesów, już na początku działalności klubu - Omega Sport zaprasza dziennikarzy do współpracy, jednocześnie wyrażając chęci udziału zawodników i działaczy klubu w wywiadach.

Ogólny zakres usług obiektu to: tenis, badminton, squash, siłownia i fitness oraz pełne zaplecze specjalistów, pozwalające na profesjonalne uprawianie każdej z tych dyscyplin.

Omega Sport to wielofunkcyjna hala sportowa, stawiająca przede wszystkim na profesjonalne szkolenie młodzieży i dzieci.